By continuing your navigation on https://act.thehumansafetynet.org you agree to the use of cookies and similar technologies to ensure the nominal operation of the website (eg. maintain your connection).

Close

Bir umuda umut olmak için şimdi tam zamanı !

by ONUR BAĞRIYANIK

€ 7.51

raised so far. Fundraising target € 7.51

100%

Project
over

2

donations

Donate

Individual page

Share this fundraising page

Project
Donations
Comments

AÇEV için yürüyorum!

 

The Human Safety Net’in global meydan okuma kampanyasında ben de varım! Mücadelemde beni destekleyebilecek birilerini arıyorum. Siz de kampanyama katılarak AÇEV’e bağış yapabilirsiniz. Yapacağınız bağışlar AÇEV'e gönderilecek ve yüzlerce çocuğu destekleyecek. İşte kampanyayla ilgili detaylı bilgiler:

Covid-19 krizi herkesi etkiliyor ancak savunmasız toplulukları daha da fazla etkiliyor. Bu topluluklar için ihtiyaç her zamankinden daha fazla. 

AÇEV'in faaliyetlerini sürdürmelerine yardımcı olmak ve Türkiye'deki yüzlerce çocuğu desteklemek için bir kampanya başlattık. Hedefimiz tüm katılımcılarımız ile birlikte toplamda 190 bin adım atmak. Toplamda 190 bin adım atmamızın nedeni, Generali'nin 190. yıl dönümüne atıfta bulunmaktır.

Bu işte beni destekleyebilecek birilerini arıyorum. 190 bin adım atma hedefime giderken sizlerden bağış yaparak beni desteklemenizi ve sizlerin de bu projenin bir parçası olmanızı istiyorum. O nedenle sizleri meydan okuma kampanyama katılmaya davet ediyorum! 

The Human Safety Net nedir?

The Human Safety Net, Generali'nin toplumlardaki mağdur insanlara yardım amacı taşıyan, Avrupa'da 23 ülkede, Latin Amerika ve Asya'da etkin olan global bir girişimidir. Bu girişim, 6 yaş altı küçük çocukları bulunan ailelerin desteklenmesine ve mültecilerin çalışma hayatına entegre edilmesine yardımcı olan kişilerin hareketi olarak faaliyet gösterir. 

Umarım katkıda bulunur ve kampanyama bağış yaparsınız, yapacağınız en ufak bağış bile çok büyük bir yardım olacaktır.

Desteğiniz için teşekkür ederim.

See all

06/03/2021

S. B.

€ 2.50

06/03/2021

€ 5.01

See all

Add a new comment

See all

The Human Safety Net is a global movement of people helping people. Our programs aim to unlock the potential of people living in vulnerable circumstances. Learn more and follow us on www.thehumansafetynet.org