Cookies help us delivering our services on https://act.thehumansafetynet.org. If you keep browsing this website, you are accepting our use of cookies for statisitic purpose and social network functionalities.

Close

Nech sa sny stanú realitou

€ 180

raised so far. Fundraising target € 500

36%

Project
over

6

donations

Donate

Team page

Share this fundraising page

Project
Team
Donations
Comments

Aj náš tím externého predaja v Generali sa rozhodol zapojiť do medzinárodnej iniciatívy The Human Safety Net na podporu detí zo znevýhodnených skupín.

V našom tíme podporíme zbierku proijektu Učenie pre život finačným darom ako aj rôznymi aktivitami: či už behom, chôdzou alebo aktivitami s deťmi. Osobne budem počas výzvy cvičiť každý prvý deň 60 drepov pri hraní s mojimi deťmi a každý druhý 140 klikov. Verím že moji kolegovia sa pridajú a budeme sa aktivizovať v zmysle hesla: v zdravom tele zdravý duch.

Podporte náš cieľ pomôcť deťom mať krajšie leto a pre mnoho z nich vytvoriť program, z ktorého si odnesú nádherné zážitky.

Human Safety Net je globálna iniciatíva Generali na pomoc ľuďom v znevýhodnených komunitách, aj je aktívna v 23 krajinách v Európe, Latinskej Amerike a Ázii. Táto iniciatíva pôsobí ako hnutie ľudí, ktorí pomáhajú ľuďom podporovať rodiny s deťmi do 6 rokov a pomáhajú integrovať utečencov do práce. Buduje komunity aktívnych členov, ktorí sa chcú zapojiť a prispieť spoločným konaním.

Na Slovensku podporujeme projekt Učenie pre život - bezplatný vzdelávací program pre rodiny s deťmi zo znevýhodneného prostredia.

V ôsmich materských centrách, vzdelávame v 11 mesačnom programe pomocou montessori metódy rodiny s deťmi vo veku 0 - 6 rokov a tiež ich rodičov, aby dokázali prebudiť potenciál, ktorý deti v sebe majú a pomôcť im tak zabezpečiť lepšiu a krajšiú budúcnosť. Pozrite si viac o projekte na www.ucenieprezivot.sk

Ako dobrovoľníci sme sa v Generali rozhodli zapojiť do športovej výzvy a jej splnením finančne prispieť na realizáciu Leta pre deti - denného tábora pre deti z programu Učenie pre život. Pre mnohé rodiny budú tieto výlety, počas ktorých navštívia ZOO, budú kempovať, pozrú si divadielko a mnoho ďalších aktivít, jedinečná možnosť, ktorú bežne nemajú šancu spoločne ako rodina zažiť.

Z príspevku, ktorý pošlete, budeme financovať stravu, dopravu, program, kreatívny materiál a vstupenky pre deti a ich rodičov.

Každý dar sa počíta, a každé euro bude veľká pomoc. Čím viac sa nám podarí vyzbierať, tým viac detí sa bude môcť výletov zúčastniť a verím že tým splníme aj mnoho snov.

Ďakujem pekne za vašu podporu.

Tím UEXP v Generali

See all
 • 05/18/2021

  Michal Vysoký

  Tvorca tímu
  (Team creator)

 • 05/18/2021

  Lenka Bordáčová

  Člen tímu

 • 05/27/2021

  Anna Machova

  Člen tímu

See all

06/11/2021

J. V.

€ 25

06/08/2021

D. W.

€ 10

05/31/2021

A. D.

€ 10

Verím, že projekt pomôže detičkám.

05/27/2021

M. H.

€ 100

05/18/2021

€ 10

05/18/2021

M. V.

€ 25

Podporme dobrú vec :)
See all

Add a new comment

 • Michal V. - 06/01/2021

  Poctivo makám na klikoch a drepoch :) pridajte sa :)
See all

The Human Safety Net is a global movement of people helping people. Our programs aim to unlock the potential of people living in vulnerable circumstances. Learn more and follow us on www.thehumansafetynet.org