By continuing your navigation on https://act.thehumansafetynet.org you agree to the use of cookies and similar technologies to ensure the nominal operation of the website (eg. maintain your connection).

Close

Okuyan Bir Gelecek İçin!

by Sibel Ülkü

€ 31.56

raised so far. Fundraising target € 50

63%

Project
over

4

donations

Donate

Individual page

Share this fundraising page

Project
Donations
Comments

AÇEV için yürüyorum!

Evet, Covid-19 herkesi etkiledi, ama savunmasız toplulukların ihtiyaçları şuanda her zamankinden daha fazla. Bu nedenle, The Human Safety Net’in global meydan okuma kampanyasında ben de varım! 

Hedefimiz tüm katılımcılarımız ile birlikte toplamda 190 bin adım atmak. Generali'nin 190. yıl dönümüne de atıfta bulunmak :)

190 bin adım atma hedefime giderken, sizlerden bağış yaparak beni desteklemenizi ve bu projenin bir parçası olmanızı istiyorum. Böylelikle, AÇEV'in faaliyetlerini sürdürmesine yardımcı olacak ve Türkiye'deki yüzlerce çocuğu destekleyebileceğiz. 

 

Peki ya "The Human Safety Net" nedir?

Generali'nin toplumlardaki mağdur insanlara yardım amacı taşıyan global bir girişimidir. Avrupa'da 23 ülkede, Latin Amerika ve Asya'da etkindir. 6 yaş altı küçük çocukları bulunan ailelerin desteklenmesine ve mültecilerin çalışma hayatına entegre edilmesine yardımcı olan kişilerin hareketi olarak faaliyet gösterir. 

 

Yapacağınız en ufak bağışın bile çok büyük bir yardımı olacağını hatırlatır, desteğiniz için teşekkür ederim :)

 

See all

06/16/2021

D. E.

€ 10.02

06/16/2021

€ 10.02

06/16/2021

S. G.

€ 10.02

06/16/2021

L. O.

€ 1.50

See all

Add a new comment

See all

The Human Safety Net is a global movement of people helping people. Our programs aim to unlock the potential of people living in vulnerable circumstances. Learn more and follow us on www.thehumansafetynet.org