Cookies help us delivering our services on https://act.thehumansafetynet.org. If you keep browsing this website, you are accepting our use of cookies for statisitic purpose and social network functionalities.

Close

VladoS 200km

by Vladimír Šmidt

€ 100

raised so far. Fundraising target € 100

100%

Project
over

1

donation

Donate

Individual page

Share this fundraising page

Project
Donations
Comments

Human Safety Net je globálna iniciatíva Generali na pomoc ľuďom v znevýhodnených komunitách, aj je aktívna v 23 krajinách v Európe, Latinskej Amerike a Ázii. Táto iniciatíva pôsobí ako hnutie ľudí, ktorí pomáhajú ľuďom podporovať rodiny s deťmi do 6 rokov a pomáhajú integrovať utečencov do práce. Buduje komunity aktívnych členov, ktorí sa chcú zapojiť a prispieť spoločným konaním.

Ja som dobrovoľník zo Slovenska! Na Slovensku podporujeme projekt Učenie pre život - bezplatný vzdelávací program pre rodiny s deťmi zo znevýhodneného prostredia.

V ôsmich materských centrách, vzdelávame v 11 mesačnom programe pomocou montessori metódy rodiny s deťmi vo veku 0 - 6 rokov a tiež ich rodičov, aby dokázali prebudiť potenciál, ktorý deti v sebe majú a pomôcť im tak zabezpečiť lepšiu a krajšiú budúcnosť. Pozrite si viac o projekte na www.ucenieprezivot.sk

Ako dobrovoľníci sme sa v Generali rozhodli zapojiť do športovej výzvy a jej splnením finančne prispieť na realizáciu Leta pre deti - denného tábora pre deti z programu Učenie pre život. Pre mnohé rodiny budú tieto výlety, počas ktorých navštívia ZOO, budú kempovať, pozrú si divadielko a mnoho ďalších aktivít, jedinečná možnosť, ktorú bežne nemajú šancu spoločne ako rodina zažiť.

Z príspevku, ktorý pošlete, budeme financovať stravu, dopravu, program, kreatívny materiál a vstupenky pre deti a ich rodičov.

Každý dar sa počíta, a každé euro bude veľká pomoc. Čím viac sa nám podarí vyzbierať, tým viac detí sa bude môcť výletov zúčastniť.

Ďakujem pekne za vašu podporu.

See all

05/31/2021

V. Š.

€ 100

See all

Add a new comment

See all

The Human Safety Net is a global movement of people helping people. Our programs aim to unlock the potential of people living in vulnerable circumstances. Learn more and follow us on www.thehumansafetynet.org