By continuing your navigation on https://act.thehumansafetynet.org you agree to the use of cookies and similar technologies to ensure the nominal operation of the website (eg. maintain your connection).

Close

Vyčarujme úsmev deťom na tváričkách spoločnými pobytmi v prirode

€ 30

raised so far. Fundraising target € 500

6%

Project
over

2

donations

Donate

Team page

Share this fundraising page

Project
Team
Donations
Comments

Human Safety Net je globálna iniciatíva Generali na pomoc ľuďom v znevýhodnených komunitách, aj je aktívna v 23 krajinách v Európe, Latinskej Amerike a Ázii. Táto iniciatíva pôsobí ako hnutie ľudí, ktorí pomáhajú ľuďom podporovať rodiny s deťmi do 6 rokov a pomáhajú integrovať utečencov do práce. Buduje komunity aktívnych členov, ktorí sa chcú zapojiť a prispieť spoločným konaním.

My sme dobrovoľníci  zo Slovenska! Na Slovensku podporujeme projekt Učenie pre život - bezplatný vzdelávací program pre rodiny s deťmi zo znevýhodneného prostredia. 

Rozhodli sme sa pre výzvu, v rámci ktorej podporujeme stretávanie sa a spoločné pobyty v prírode. Ak tiež radi trávite voľný čas v prírode v kruhu rodiny a priateľov pridajte sa k nám , stačí málo a spoločnými silami vyčarujeme deťom úsmev na tváričkách.

V ôsmich materských centrách, vzdelávame v 11 mesačnom programe pomocou montessori metódy rodiny s deťmi vo veku 0 - 6 rokov a tiež ich rodičov, aby dokázali prebudiť potenciál, ktorý deti v sebe majú a pomôcť im tak zabezpečiť lepšiu a krajšiú budúcnosť. Pozrite si viac o projekte na www.ucenieprezivot.sk

Ako dobrovoľníci sme sa v Generali rozhodli zapojiť do športovej výzvy a jej splnením finančne prispieť na realizáciu Leta pre deti - denného tábora pre deti z programu Učenie pre život. Pre mnohé rodiny budú tieto výlety, počas ktorých navštívia ZOO, budú kempovať, pozrú si divadielko a mnoho ďalších aktivít, jedinečná možnosť, ktorú bežne nemajú šancu spoločne ako rodina zažiť.

Z príspevku, ktorý pošlete, budeme financovať stravu, dopravu, program, kreatívny materiál a vstupenky pre deti a ich rodičov.

Každý dar sa počíta, a každé euro bude veľká pomoc. Čím viac sa nám podarí vyzbierať, tým viac detí sa bude môcť výletov zúčastniť.

Ďakujem pekne za vašu podporu.

See all
 • 05/20/2021

  Angelika Lojková-Bíziková

  Tvorca tímu
  (Team creator)

 • 05/20/2021

  Adriana Střeštíková

  Člen tímu

 • 05/20/2021

  Eva Hurtova

  Člen tímu

 • 05/24/2021

  Katarína Nagyová

  Člen tímu

See all

05/27/2021

M. K.

€ 20

Martin Kello

05/20/2021

E. H.

€ 10

See all

Add a new comment

See all

The Human Safety Net is a global movement of people helping people. Our programs aim to unlock the potential of people living in vulnerable circumstances. Learn more and follow us on www.thehumansafetynet.org